Przydarzyło się kiedyś Wam tak, że skończyliście pierwszy tom serii (wydany parę lat temu), macie ochotę na kontynuację, ale została ona "porzucona" przez wydawnictwo? ???? Wydaje mi się, że tak stało się z Sagą końca świata Gillian Anderson, co mnie smuc
by oxuria 7 years ago | via Instagram


#EBSA8 Pirei com essa decoração do standart da Vult, altas fotos e boomerangs rolaram por lá! ???????????? @vult_cosmetica #vultnoebsa8 #vultcosmetica #vultesmaltes #vult #vultcosmeticos #vultmakeup #vultcosmetics #blogueira #blogger #youtuber #youtube #
by jackytompson 8 years ago | via Instagram

Juliana Motta sua lindaaa!!! Já estou fazendo coleção de fotos com vc, uhuuuulll!!! ???????????????????????????? @agorasoulinda #julianamotta #agorasoulinda #blogueira #blogger #youtuber #youtube #influencer #instagood #influenciadoradigital #digitalinflu
by jackytompson 8 years ago | via Instagram