Na zvonek zazvoní kurýr a podává mi tuhle kytičku. Upíšu se a říkám „A prozradíte mi, od koho je?“???????? „To by mělo být uvnitř,“ říká pan kurýr. S bušícím srdcem jdu domů, rozbaluju papír a hledám papírek ???????????? „Všechno nejlepší, myšuško!“ píše
by primadonna_g1rl 7 years ago | via Instagram

Hilariously... I’m holding my fingers out for “three” as in “THREE KIDS!!!!” ????????❣️ #Birthdaywish #ifwisheswerehorses #powerkid #project2018 {no way he’s gonna go for that... and yes, I may have had too much sauco spritz by then ????????‍♀️... SOoo GO
by rockshic 8 years ago | via Instagram

About last night!!!.. Feeling so very loved ???????????? {birthdays make the perfect excuse to see your friends... and have throbbing headaches the next day ????????????} .. @rockshiceats @balvaneranyc #onatuesday #almostbirthday #foodwinefriends #hangove
by rockshic 8 years ago | via Instagram