Ogarnęłam pierwszą część relacji :) Za literówki i niedociągnięcia przepraszam. Dalej jestem na etapie odsypiania ;) #adventuretrophy #ar #adventureracing #rajdprzygodowy #mtb #bike
by matkabiega 7 years ago | via Instagram