Ať si říká kdo chce, co chce, nejlíp je teď ve stínu. A v klobouku ???? jak jinak. Klobouk nebo cokoliv jinýho je teď povinná výbava. Nic lepšího na ochranu vlasů ???? před sluncem ???? teď asi nevymyslime ????.
#me #czechbloger #czechwoman #overforty #h
So, yesterday was my birthday! I’m 21, again. ???? Hubby had the great idea to take a pictorial scavenger hunt/nature walk. So we made a list, we grabbed our phones/ipods, and went around the neighborhood. Here are a few things on our list, can you spot ‘