Wybaczcie, że tyle mi to zajęło, ale byłam trochę wyjęta z życia...
Osobę oznaczoną na zdjęciu proszę o kontakt i przesłanie adresu ???? sprawdźcie skrzynki odbiorcze ???? kilka osób dostanie ode mnie zakładki ????
#book #bookaddict #bookalicious #bookaholic
E esse tempinho de início de verão ehn!
初夏の季節が一番好き!