"Tato, chodź, zrobimy mamie cappuccino i kanapki". Ach, ta moja córka zawsze o mnie dba ❤❤❤ Kawę podali mi do łóżka, a na śniadanie jeszcze czekam, więc może zdążę przeczytać kilka stron książki. Lepszego sobotniego poranka nie mogłam sobie wymarzyć ❤❤❤ #