Kto by pomyślał, że jesteśmy już na półmetku wakacji... ☀️ _ Na blogu czaka na Was garstka wspomnień z naszej włoskiej przygody! Koniecznie przeczytajcie, jak wyglądała nasza podróży do Italii z @mionettoproseccopl ???? _ #treviso #mionettoprosecco #mione
by gusiapp 7 years ago | via Instagram



Quando dão voz a saúde ???? Foi um sábado de emoções! ❤️ #ceciliabezerra #ativitahumanitaria #abutres #instagood #tbt #sabado #saude
by ceciliabezerraoficial 8 years ago | via Instagram