Paula z @ruderecenzuje zorganizowała akcje czytania "Nocnego filmu" w lipcu i... nieco spóźniona ale dołączam! Dzisiaj zabieram się za tę książkę ???? Prawdopodobnie do końca lipca jej nie przeczytam, ale Paula mi wybaczy. Jestem tego pewna! ???? Czytaliś
by maobmaze 7 years ago | via Instagram