Jeśli macie za sobą kiepski dzień, upały dają się we znaki, a w zamrażarce nie ma już zapasów lodów. To na poprawę humoru mam dla Was propozycję serii Kronika pechowych wypadków. Weekend spędziłam na czytaniu dwóch części. Najnowsza ma swoją premierę już
by czytamitu 7 years ago | via Instagram

Kolorowy talerz ze sprężystym spaghetti, słodką fasolą i kremowym, oliwnym sosem. By to przygotować potrzebujesz tylko jednego garnka. Nie mogło być prościej! ???? ???????? link w bio . . . #spahgetti #italianstyle #vegan #pasta #veganpasta #veganfood #fo
by wegannerdblog 8 years ago | via Instagram

All smiles at the beach! #mymyrtlebeach AD
by alikirbymn 8 years ago | via Instagram