Agnieszka Kozieł, niesamowita kobieta, jedna z bohaterek książki Doroty Barczak-Perfikowskiej "Wszystko mam w sobie. Rozmowy z kobietami o szczęściu i spełnieniu", pracuje jako wolontariuszka tuląc w łódzkim preadopcyjnym ośrodku niechciane dzieci. Mój wy
by projektksiazki 7 years ago | via Instagram



Hey hey 2017, I see you just around the corner ???? Let's toast to the new year with Pomegranate Kir Royales! ???? RECIPE is #ontheblog --> http://www.girlversusdough.com/2015/12/29/pomegranate-kir-royale/ #linkinprofile #girlversusdough #BHGfood #buzzf
by girl_versus_dough 9 years ago | via Instagram