Stos hańby w ten wtorkowy urodzinowy dzień. Siostra już oznajmiła, że książki czekają na mnie, więc stoisk powiększy się znowu. Moje zakupy z ostatnich miesięcy, trochę ich jest, a jak u Was? Miłego wieczoru ???? Dziękuję za życzenia ???? #stoshańby #stos
by czytamitu 7 years ago | via Instagram

Conheça os melhores critérios na altura de comprar um vinho - este sábado em mais uma Saturday Wine Club Session @theyeatman ???? Mais informações e reservas em www.eventos.theyeatman.com ???? #theyeatman #hotel #winelover #wine #winetasting #travel #por
by theyeatman 8 years ago | via Instagram

Spring has finally arrived and the new “The Restaurant Michelin Star” menu too. ???? #theyeatman #foodie #michelinstar #twomichelinstars #porto #portugal #gaia #travel #hotels #hotel #traveler #restaurante #restaurant #food #foodporn #foodphotography #in
by theyeatman 8 years ago | via Instagram