Piątek, piątunio. Gdybym szła jutro do pracy jak planowałam to byłabym goła i niewesoła. A tak... #czytamwłóżku #beneathascarletsky #lubieczytac #czytambolubie #zaczytanydzień #wydawnictwoedipresse #podszkarłatnymniebem #marksullivan #friday #perfecteven
by kaasiekm 7 years ago | via Instagram