Siemka ???? Jaką książkę obecnie czytacie ? Ja zabrałam się za „Rok we mgle” i przyznam, że książkę dobrze się czyta, jednak poczekam z ostateczną oceną jej, ponieważ za mną dopiero jakieś ponad 100 stron ????????‍♀️ #rokwemgle #theyearoffog #michellerich
by goszaczyta 7 years ago | via Instagram



Failure is not an option. Keep going. Keep training. You will succeed. #venum #fightingspirit #boxing #training #workout #limits #club #tracksuit #tshirt #instagood #venumteam #training
by venumofficial 8 years ago | via Instagram