Wolny dzień ???? więc pakujemy plecaki ????i jedziemy szukać ciekawych miejsc, najlepiej takich, w których naszym dzieciom nie będzie się nudzić, a my znajdziemy ciekawe plenery do zdjęć ???? Dzięki @onelittlesmile trafiliśmy do Jaworzna, do Parku Gródek
E esse tempinho de início de verão ehn!
初夏の季節が一番好き!