Bye bye domku ???? Wrócimy za trzy dni ????
Ruszamy właśnie do Szklarskiej Poręby ???? Oby przeziębienie pozwoliło nam cieszyć się tym wyjazdem ????
A Wy jakie macie plany na weekend?
Dobrego dnia Kochani ❤
.
.
#kuchnia #kuchniaretro #kuchniaikea #bodbyn
Oftentimes, it takes us buckets of tears, sweat and (literally) blood before we achieve what we want in life. But so long as it means waking up the next day to a morning as majestic and picturesque as this, I would not mind fighting till I shed the last b