Hej! Jak tam Wasz poniedziałek? Jest dobrze? Szczerze Wam życzę, by tak właśnie było! ❤️ U nas bowiem ten dzień jest jakoś wybitnie w przysłowiową kratkę... ???? Obie z Brąblinką jesteśmy nie w sosie i o ile ja wiem dlaczego mi nos zwisa na kwintę (kolejn
by she__vvolf 7 years ago | via Instagram

Nike Air Max 97 x Sweat Kappa ???? Rendez-vous chez @hypeamiens ou sur thehypestore.com ! #nike #nikeshoes #airmax97 #nikeairmax #sneakers #sneakersaddict #kappa #hype #amiens #instagood
by hypeamiens 8 years ago | via Instagram