Hej!:) Dostałam wczoraj kilka pytań o sukienkę,kupiłam ją niestety w sklepie w okolicy a nie w żadnej sieciówce,jednak cieszę sie bardzo,że się Wam podoba!:) Przed chwilą dodałam post ze stylizacją z wczoraj,mam nadzieję,że zdjęcia w troszkę innej odsłoni
by pozytywnie_zblogowana 7 years ago | via Instagram

Sweet indulgences keep us going on #tuesdays #royaltyforme
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram

Details of the day ???? #royaltyforme #denim
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram

Boss ladies wear denim too ???? #royaltyforme #denim
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram