Coffee or Tea? ☕️ Dzień dobry ❤️ Kawka, herbatka? Komu, komu? ???? Tylko jaki by tu kubek wybrać... Jeżeli zbieractwo dotyczy tez kubków to ewidentnie jestem kubkowym zbieraczem ???? Musimy się szybko decydować dziewczyny, bo trzeba wypić za zdrówko nasze
by mieszkanie.marzen 7 years ago | via Instagram