On m’avait beaucoup parlé de ce flan, j’avoue avoir été un poil déçu, et c’est la première fois chez @carlmarletti. Si l’appareil n’est pas mauvais en soi, je le préfère plus crémeux, moins pâteux (question de goût). Surtout, j'ai trouvé la pâte trop moll
by leserialpatissteur 7 years ago | via Instagram


Dzień Pułku ⚔️ Fajne przeżycie, polecam na przyszłość. Södra skånska regementet P 7 . . . #army #försvarmakten #polishgirl #in #sweden #szwecja #armia #wojsko #czołgi #me #new #instaarmy #instagood #mundury #zielonomi #⚔️ #war #lufy #kanken @kankenoffici
by barbaramaria_mlynarczyk 8 years ago | via Instagram

Pieczeń rzymska z kurczaka ???????????? Keksówka: 26 cm Składniki: (12 - 14 porcji) 800 g mięsa mielonego z kurczaka 4 jajka ( 3 1) 3 łyżki tartej bułki 2 ząbki czosnku 3 łyżki posiekanej natki pietruszki 1 łyżka musztardy 3 łyżki sosu sojowego 3/4 łyż
by barbaramaria_mlynarczyk 8 years ago | via Instagram