Már nagyon vártam a mai napot, nem csak a péntek miatt, hanem a karácsonyi újdonságok fotózása miatt is ???? Most egy jól megérdemelt forró earl grey tea a kedvenc békás bögrémből és a névnapi bonbonok???? aztán holnap folytatjuk ???? #fotózás #fotósnap
by szinharmonia 7 years ago | via Instagram

Soaking the weekend sun ☀️⠀
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram


Friday mood and also because we have 20% off entire site! Use code THANKSMOM at checkout. ⠀ Shop on www.royaltyforme.com
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram