Być otuleniem <3 Dla siebie, dla innych. Dla młodszych, zagubionych, słabszych i biedniejszych. Dawać sobie swobodę - w myśleniu, w działaniu, w czuciu. Nie wywierać presji. I obadrowywać też tym innych, by dobrze się przy nas czuli. Wybaczać potknię
by wege_psycholek 7 years ago | via Instagram

#ThrowbackThursday The amazing ???? ???? by Hungarian chain Don Pepe. I just loved it and want back! ????
by erahurka 8 years ago | via Instagram

A full packed chicken burger from McDonald's. What else do you need on a day like this? ????
by erahurka 8 years ago | via Instagram

Some amazing KFC chicken salad with teriyaki sauce for today ????
by erahurka 8 years ago | via Instagram