Czy tylko ja w okolicach świat mam wrażenie że zniesienie niewolnictwa to fikcja? #kawaiksiążka2018 #romans #jakpoderwaćdraniasebastian #wydawnctwokobiece #lubieczytac #czytambolubie #zaczytanydzień #saraney
by kaasiekm 7 years ago | via Instagram