Dzień dobry. Nowy tydzień. Pół nocy nie mogłam spać. Mam tak francuskie zakwasy że przeklinam moment w którym się ruszyłam. I to tak niefortunnie. #kawaiksiążka2018 #opowiescizangielskiegodworu #opowieścizangielskiegodworu #wydawnctwoproszynskiiska #lubie
by kaasiekm 7 years ago | via Instagram