Dzień dobry w Piątek! A Piątek to weekendu początek ???? Dziś na śniadanie wjechała jajecznica w towarzystwie wędzonego łososia oraz czerwonych i pomarańczowych pomidorów ???? Miłego dnia! * * * #zyciezesmakiem #sniadaniemistrzow #sniadanie #zdrowesniadan
by zycie.ze.smakiem 7 years ago | via Instagram



Be cool, be pandastic! ???? buy now! Available in my redbubble store. Link in bio! . . #panda #bear #pandabear #bamboo #green #pandastic #cool #summer #school #design #derg #moda #homedecor #homedecoration #pillow #drawstringbag #bag #girl #instagood #in
by derg6 8 years ago | via Instagram