Seriálové okénko???? Je nějaký starší seriál, na který nedáte dopustit? Klidně může ještě bězět☺️ - - - - - - - - Já jsem v poslední době propadla Chirurgům???? Jsem teprve u 10. série, ale vždy když to jde si dělám menší maratony???????? Taky někdy chci
by prokrastinuji_ctenim 7 years ago | via Instagram