Wczoraj była Literacka Stolica, dzisiaj pokazuję Wam stosik, z jakim wyszłam, a na blogu kilka słów podsumowania i apel do kochania bibliotek ???? Ja jestem fanką bibliotek. A Ty? @parapetliteracki @miasto_warszawa #bardziejlubieksiazki #literackastolica2
by bardziejlubieksiazki 7 years ago | via Instagram