Dnešní post nese jednu špatnou zpravu... ????
- - - - -
Je totiž poslední. Bude mi chybět tenhle feed, tyhle posty, ta dřina a hodiny času, které jsem nad tím vším strávila. Mám ale i hezké vzpomínky. Především Vám všem chci poděkovat za zpětnou vazbu za
顔合わせ。
・
@daichi_fujiki ・
ご挨拶をさせていただきました(^^)
・
同郷の素晴らしいアーティストの方と宮崎弁で色々お話ができる時間。とても幸せでした。
9月お楽しみに‼m(__)m
・
????????ライブ情報????????
チケット????まだの方は是非(ФωФ)
????5月19日(土)
Storyteller~spring story~
時間:OPEN 15:00 / START 15:30
会場:海沿いのキコリ食堂
TICKET:
<前売>¥4,000
<当日>¥4,5
Black beans, anyone? I've always thought that the best way of getting kids to try a variety of food is by modeling good habits, and eating together. I'm thrilled my daughter loves eating black beans, but I do wish she wouldn't always steal mine ??????????