@urbanmarketsk bol ako vždy super ????Stretli sme kopu z Vás a bavili sa v spoločnosti @lemur_o.o @lubenesk @luloface @herbertsyrups ????????A už teraz sa tešíme na eventy v roku 2019! Ďakujeme!!! ???? #mamke #dnesnosim #urbanmarket
by mamkesk 7 years ago | via Instagram