Mamo , tato, to teraz ja Wam coś poczytam ???? U nas dzisiaj typowo rodzinna niedziela ???? Zostało mi trochę do ogarnięcia i jak Młody wstanie z drzemki jedziemy na obiad, a później na basen ???? Wieczorem czekają mnie przygotowania do Sylwestra ????????
by panisarencja 7 years ago | via Instagram

目や頭皮、耳など、日焼け止めを塗れない&塗りにくい場所まで全身ケアできるのがサプリの良いところ。 ・ 飲む紫外線対策で365℃全方位ディフェンス! #Repost @canako_franceluxe with @get_repost ・・・ 今の時期からこんなに暑いの???? 暑すぎてビーサンスタイル???? カラダに熱がこもって鉄男のお迎え行くだけなのに汗ダク????‍♀️???? 眼の色素が薄いので????が必須。眼球まで暑くて充血しちゃう???? UVサプリで日焼け止めが塗れない場所もケアしない
by simplisse_official 8 years ago | via Instagram