23! ❤️ Za tydzień w weekend moje święto i mam nadzieje, ze tym razem nie wyląduje w szpitalu ???????? A dzisiaj siedzimy w domku, bo wichura straszna i nawet śnieg spadł , a Wy jak spędzacie to środowe popołudnie ? ???? Fot : @lenaparacka • • • #rodzew201
by panisarencja 7 years ago | via Instagram

目や頭皮、耳など、日焼け止めを塗れない&塗りにくい場所まで全身ケアできるのがサプリの良いところ。 ・ 飲む紫外線対策で365℃全方位ディフェンス! #Repost @canako_franceluxe with @get_repost ・・・ 今の時期からこんなに暑いの???? 暑すぎてビーサンスタイル???? カラダに熱がこもって鉄男のお迎え行くだけなのに汗ダク????‍♀️???? 眼の色素が薄いので????が必須。眼球まで暑くて充血しちゃう???? UVサプリで日焼け止めが塗れない場所もケアしない
by simplisse_official 8 years ago | via Instagram