U Was też sypie? Bo u nas śniegu coraz więcej ❄❄❄ Na szczęście jesteśmy przygotowani razem z łopatami i łopatkami od @quuttoys ???? szalejemy z zabawkami, których w lecie używaliśmy do zabawy w piasku, bo te od @quuttoys są niezniszczalne ????. A teraz mo
by littlestar_pl 7 years ago | via Instagram