Što najviše volim od vikenda? Pojesti doručak u miru s mojim dečkima. Nekad je to smoothie ili palačinke a danas je tost sa avokadom, dimljenim lososom i jrrdno poširano jaje. Sad smo mirni do ručka. . #foodie #weekendmood #weekendgoals #gastrohr #dob
by ave_dulcis_tamara 7 years ago | via Instagram