"Vinul după bere, o plăcere", știți clasica zicală. Dar e mit sau adevăr? Link în bio pentru a afla părerea noastră ???????? ••• #liebherrelectrocasnice #wine #beer #vin #bere #petrecere #weekend
by liebherrelectrocasnicero 7 years ago | via Instagram