"Chcę wierzyć właśnie w to: że jest coś więcej. Że możemy być czymś więcej. Do diabła, moglibyśmy zostać bohaterami!" Vicious: Nikczemni - Victoria Schwab ❤️????❤️ Fot: @klaudiadalenaphoto ???????? koniecznie wpadajcie po więcej pięknych zdjęć ???? ??????
by nerd_ksiazkowy 7 years ago | via Instagram