Słońce od rana jest ???? ... Ale gdyby było jeszcze do tego przyjemne 20 stopni Celsjusza ... ???? ... Na razie mamy 7 i zastanawiam się, jak mam się ubrać do pracy ???? Wczoraj przy takim pięknym słońcu zmarzłam i spędziłam wieczór po grubym kocem ??????
A pair of classic denim shorts featuring hi-lo frayed hem for a refreshing twist. #royaltyforme
Feeling the summer vibe in our Wanna Betta Butt cuffed shorts☀️