"Tavalyi kép de attól még jó lett. Igaz hogy ő csak 50ccm de stílusos ☺️" -ezt írta Fanni. . Hát igen. Főleg a #csajokamotoron stílusához illik nagyon jól. . Ha neked is van rózsaszín motorod, ne fogd vissza magad, küldj képet privátban vagy tageld a @csa
by csajokamotoron 7 years ago | via Instagram

Segundo ano de #EBSA Mais uma vez com muitos lançamentos sendo apresentados em primeira mão para os influenciadores. ???????????? #blogueira #blogger #youtuber #youtube #influencer #instagood #influenciadoradigital #digitalinfluencer #galaxinsta #ebsa8 #
by jackytompson 8 years ago | via Instagram


#EBSA8 Pirei com essa decoração do standart da Vult, altas fotos e boomerangs rolaram por lá! ???????????? @vult_cosmetica #vultnoebsa8 #vultcosmetica #vultesmaltes #vult #vultcosmeticos #vultmakeup #vultcosmetics #blogueira #blogger #youtuber #youtube #
by jackytompson 8 years ago | via Instagram