Złość.
Nikt nie uczy nas radzić sobie ze złością.
Bo złość jest zła.
Bo złościć się nie wypada.
Bo grzeczne dziewczynki się nie złoszczą.
Tak więc nie złościmy się.
Kumulujemy emocje w sobie.
A one buzują jak w zamkniętym garnku.
Wypłyną kiedyś.
Słodkieg
.
.
- Today's NEW -
.
✔︎ サマーツイードパンツ
[ mr4065 ]
ネイビー モカ アイボリー
.
.
本日20時~販売開始♡
.
.
.
- Today's NEW -
.
✔︎ キャットサングラス
[ mr4066 ]
ブラック ピンク ベージュ
.
.
本日20時~販売開始♡
.
.
.
- Today's NEW -
.
✔︎ 変形シャツ風ブラウス
[ mr4063 ]
ネイビー パープル ブルー
.
.
本日20時~販売開始♡
.