Złość. Nikt nie uczy nas radzić sobie ze złością. Bo złość jest zła. Bo złościć się nie wypada. Bo grzeczne dziewczynki się nie złoszczą. Tak więc nie złościmy się. Kumulujemy emocje w sobie. A one buzują jak w zamkniętym garnku. Wypłyną kiedyś. Słodkieg
by mamatorka.pl 7 years ago | via Instagram

. . - Today's NEW - . ✔︎ サマーツイードパンツ [ mr4065 ] ネイビー モカ アイボリー . . 本日20時~販売開始♡ .
by mode_robe_official 8 years ago | via Instagram

. . - Today's NEW - . ✔︎ キャットサングラス [ mr4066 ] ブラック ピンク ベージュ . . 本日20時~販売開始♡ .
by mode_robe_official 8 years ago | via Instagram

. . - Today's NEW - . ✔︎ 変形シャツ風ブラウス [ mr4063 ] ネイビー パープル ブルー . . 本日20時~販売開始♡ .
by mode_robe_official 8 years ago | via Instagram