Tegnap hazafelé sétáltam és egy kapu előtt ki voltak téve virágok. Ez a csokor 120 forint volt és nem haboztam, a postaládába dobtam egy kétszázast és elhoztam. Nekünk szépség, másnak egy kis segítség. Apropó: ez milyen virág?
#sajatotthonprojekt #vir
☆
マシュマロバスト体験をされたS様????
メッセージありがとうございます❤️ バストアップはモチロン⤴️
しーっかりリンパを流すので肩凝りまでスッキリ✨????✨???? ぜひぜひ体験してみてね❣️ #新下関 #バストケア #育乳
#スタコレ新下関駅前店 #instagood