Parafrazując Broniewskiego - Ja nie chcę wiele: kawę i zieleń ????♥☕ temat na dzisiejszy #instawtorek z @kobiecafotoszkola to kolory. U mnie ostatnio króluje #zieleń dlatego nie mogło jej zabraknąć na moim zdjęciu ???? #kawa #filiżankakawy #listki #zielon
by ex_libris_marty 7 years ago | via Instagram

Sweet indulgences keep us going on #tuesdays #royaltyforme
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram

Details of the day ???? #royaltyforme #denim
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram

Boss ladies wear denim too ???? #royaltyforme #denim
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram