"Most már lassan két éve van velem ez a szépséges #Inazuma ! Idén már több mint 10 éve vagyok büszke motor tulajdonos. Előtte a kis testvére volt, a 400 impulse, a legelső meg egy 125-ös cbr. Szépen végig jártam a létrát." - írta Barbara. . Szuper, hogy i
by csajokamotoron 7 years ago | via Instagram

Segundo ano de #EBSA Mais uma vez com muitos lançamentos sendo apresentados em primeira mão para os influenciadores. ???????????? #blogueira #blogger #youtuber #youtube #influencer #instagood #influenciadoradigital #digitalinfluencer #galaxinsta #ebsa8 #
by jackytompson 8 years ago | via Instagram


#EBSA8 Pirei com essa decoração do standart da Vult, altas fotos e boomerangs rolaram por lá! ???????????? @vult_cosmetica #vultnoebsa8 #vultcosmetica #vultesmaltes #vult #vultcosmeticos #vultmakeup #vultcosmetics #blogueira #blogger #youtuber #youtube #
by jackytompson 8 years ago | via Instagram