Gotowi na piatkowy chill? Preferujecie kameralne domowki czy raczej wielkie wyjscia do klubow? U nas w zespole zdania sa podzielone ???????? ale czesc z nas chetnie dolaczy do @kayawegewrozka ???????? ten balkon wrecz zacheca do relaksu po dlugim tygo
by nomadicpolska 7 years ago | via Instagram