Dzień dobry w sobotkę ???? Dzisiaj mamy trochę w planach - od rana basen i kawka z #instaciocia, a potem małe zakupy z obiadkiem ???? Uwielbiam weekendy ???? Co dziś robicie? ☀️ . . . #usmiech #mamaisyn #rodzina #mamusia #dom #róża #kwiatywdomu #sypialnia
by miloscwniedziele 7 years ago | via Instagram