Dzień dobry ❤ jak miło wypić kawę w domu ???? Lubię powroty. Chodzę po domu, to przesunę, to wyrzucę, to nowy pomysł wpadnie do głowy ????
U nas milion stopni na dworze ☀️ Dobrze, że w zeszłym roku założyliśmy klimatyzację bo bez niej byłoby ciężko wytrzy
Oftentimes, it takes us buckets of tears, sweat and (literally) blood before we achieve what we want in life. But so long as it means waking up the next day to a morning as majestic and picturesque as this, I would not mind fighting till I shed the last b