Krásný a úspěšný den vám přeji! Já mám pořád teplotu, takže se budu muset vrátit do Motola. Když mě už mají nabranou a budu doufat, že mě tam fakt nenechají čekat čtyři hodiny, jak mi vyhrožovali ????????♀️ více na #stories)???????? Na druhou stranu, mám
5x beef
5x cheddar
5x bacon
5x joy
????????????????