Krásný a úspěšný den vám přeji! Já mám pořád teplotu, takže se budu muset vrátit do Motola. Když mě už mají nabranou a budu doufat, že mě tam fakt nenechají čekat čtyři hodiny, jak mi vyhrožovali ????????‍♀️ více na #stories)???????? Na druhou stranu, mám
by lucie.wink 6 years ago | via Instagram

5x beef 5x cheddar 5x bacon 5x joy ????????????????
by erahurka 8 years ago | via Instagram

Red alert ⚠
by erahurka 8 years ago | via Instagram

????????
by erahurka 8 years ago | via Instagram