Dzień dobry w piątek kochani! Ja właśnie siedzę w pracy, ale już myślę o weekendzie ???? będzie na maksa aktywnie! W sobotę postaram się zrobić masę zdjęć (oby pogoda dopisała!), a w niedzielę wybieramy się na 50 rocznicę ślubu dziadków ???? tyle lat raz
by roszakmagda 6 years ago | via Instagram


相信自己在國外支援⛵️ #護士節真快樂 #宜蘭縣運動會 #帆船 #sailboat #yolo #instagood #instalike #photooftheday #picoftheday #tagforlike #like #beautiful #taiwam #yilan
by smilebenjean 8 years ago | via Instagram