Elkezdtem szépen feltölteni a téli fűszer készletet. Már van egy adag oreganó, most pedig az első adag bazsalikomot szárítottam meg. Rájöttem, hogy az aprítót erre is használhatom és nem kell kínlódni vele. Ti is készültök már a télre? #sajatotthonproj
by sajatotthonprojekt 6 years ago | via Instagram



#repost @wark0715 via @PhotoAroundApp 6月よりコース内容を一新致します☺︎☻☺︎☻☺︎ #2次会 ##料理 #宴会 #お酒 #酒田 #山形 #居酒屋 #飲み放題 #コース #ウォーク酒田 #wark酒田 #wark #sakata #yamagata #japan #instagood #instafood #food #beef #salad #pizza #foodstagram #follow #要予約 んめちゃネット ・ ・ -居酒屋wark- 山
by nmechanet 8 years ago | via Instagram