[PALEO LETNIE CIASTO Z OWOCAMI ????] Rzadko piekę ciasta, ciasteczka, jakiekolwiek słodycze... ????Po pierwsze dlatego, ze w ogóle mnie do nich nie ciągnie, zdecydowanie wolę przygotować sobie jakąś tłustą zapiekankę czy tartę na wytrawnie. ????Po drugie
Saturday is great and all but I think Sunday is my soul mate ????
Have so much light that plants grow towards you ????
Get summer ready in our #MissyPlus shorts and bermudas now added to the site! RoyaltyForMe.com⠀