Ostatnio mam mały spadek formy, co widzę po postach zarówno tu i na fb. Jest mnie mniej i nie wiem kiedy wrócę na regularne tory. Nie lubię narzekać, w każdej sytuacji szukam tych pozytywnych stron, a jednak okazuje się, że takich po prostu może nie być.
by zksiazkanakanapie.recenzje 6 years ago | via Instagram



Quando dão voz a saúde ???? Foi um sábado de emoções! ❤️ #ceciliabezerra #ativitahumanitaria #abutres #instagood #tbt #sabado #saude
by ceciliabezerraoficial 8 years ago | via Instagram