Próbowaliście już naszej nowej japońskiej przekąski? TAKOS w trzech odsłonach? Ośmiorniczka ???? Łosoś ???? Krewetka ???? Foto by @romanowska.taste #tacos #takoyaki???? #food #foodphotography #foodie #sushitime #japanfoodie #japanfood #katowicefoodie #k
by sakanakatowice 6 years ago | via Instagram