V pondělí se mi podařilo přečíst knihu Štěstí v lásce. Kasie West beru jako autorku, u jejíž knih si odpočinu a zároveň se i pobavím. Její příběhy jsou psány jednoduše a čtenář zvládne knihu přečíst i na jedno posezení. Jsem opravdu ráda, že mám aspoň jed
by mrs.jungova 6 years ago | via Instagram